23
paź

AKUMULATORY MOLL

Nowa marka akumulatorów niemieckiego producenta MOLL w ofercie sklepu “AUTO-MARKET”.

AKUMULATORY MOLL WROCŁAW

 

Firma MOLL może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji akumulatorów. Stosowane przez producenta innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że MOLL jest marką wiodącą na światowym rynku. Jest też znaczącym dostawcą dla renomowanych producentów niemieckiej motoryzacji, jak AUDI, PORSCHE i VOLKSWAGEN.

Akumulatory firmy MOLL wyróżniają się nadzwyczajną jakością, potwierdzaną przez najlepszych producentów samochodów na całym świecie. MOLL, jako jedyny producent, oferuje również sprzedaż detaliczną na tzw. AFTERMARKET – czyli te same akumulatory, które są fabrycznie montowane do aut. Zapewnia to zauważalnie wydłużoną żywotność w porównaniu z akumulatorami innych znanych marek, produkowanych w inny sposób niż podczas montażu w nowych samochodach na liniach produkcyjnych.

Zapraszamy na stronę producenta: http://www.moll-batterien.pl/

Nasza oferta na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php? us_id=19948718&string=moll&search_scope=userItems-19948718

Jednocześnie miło nam poinformować, że akumulatory renomowanej firmy MOLL to już szósta marka, którą możemy zaoferować naszym klientom, co czyni nasz sklep jednym z najlepiej zaopatrzonych w akumulatory sklepem we Wrocławiu, z asortymentem na każdą kieszeń. Oferowane marki: ARTICA, BOSCH, CENTRA, MOLL, TORNADO, VARTA W ciągłej sprzedaży na stanie magazynowym już ponad 200 akumulatorów!

Zapytaj nas!

Masz pytanie? Napisz! Napisz do nas... Wyślij

Allegro

Allegro

Partnerzy

Varta
Filtron
Interpack
Bosch
Motip
Auto Serwis Wiater