02
gru

OLEJE SILNIKOWE VALVOLINE MAXLIFE

Valvoline Oleje Wrocław

Nowa marka olejów silnikowych w naszym sklepie !

Wysokiej jakości oleje VALVOLINE MAXLIFE 10w40 do silników benzynowych i diesla

oraz w pełni syntetyczny 5W40 w atrakcyjnych cenach tylko u nas !

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19948718&order=m&string=valvoline&search_scope=userItems-19948718&bmatch=seng-v6-p-1-mt-1106

Oleje Valvoline MaxLife

MaxLife od Valvoline to specjalna linia olejów silnikowych, która powstała specjalnie z myślą o samochodach z wysokim przebiegiem, sięgającym powyżej 100,000 km. Została ona opracowana w oparciu o technologię unikalnych dodatków – opracowaną przez producenta autorską formułę UTC ((Unique Chemical Technology).

Co gwarantują dodatki w olejach MaxLife?

Produkty regenerują kluczowe części silnika, wydłużając jego żywotność. Wszystko między innymi dzięki unikalnemu systemowi dodatków uszlachetniających zmniejszających tarcie. Ponadto zawartość dodatków minimalizuje rozkład i zużycie oleju, dzięki czemu zmniejszamy potrzebę jego dolewania i minimalizujemy ryzyko uszkodzenia silnika na skutek braku dostatecznej ilości oleju. Mniejsze zużycie oleju to mniejsze wydatki!

Dzięki dodatkowi detergentów i środków dyspergujących produkty z linii MaxLife zapobiegają szkodliwemu utlenianiu się oleju, jak również redukują powstawanie osadów. Redukuje problem gęstnienia z jakim zmagają się oleje silnikowe. Specjalnie wyselekcjonowane dodatki konserwujące uszczelki mają za zadanie zagwarantować zmniejszenie zużycia paliwa oraz redukcję wycieków.

Dostępny w naszej ofercie olej Valvoline MaxLife 5w40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, dobry do samochodów starszych, dla zachowania żywotności silnika i maksymalnego wykorzystania jego mocy. Polecamy również MaxLife 10w40, półsyntetyczny, do samochodów osobowych wyposażonych w silniki deisla lub benzynowe.

Maxlife Vavoline to kolejne oleje silnikowe z wyższej półki, którą mamy przyjemność zaprezentować i udostępnić naszym Klientom. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą.

Zapytaj nas!

Masz pytanie? Napisz! Napisz do nas... Wyślij

Allegro

Allegro

Partnerzy

Varta
Filtron
Interpack
Bosch
Motip
Auto Serwis Wiater