AKUMULATORY SAMOCHODOWE WROCŁAW

Największy wybór akumulatorów we Wrocławiu. Tanie akumulatory Wrocław. Sklep z akumulatorami Wrocław. Akumulatory Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory samochodowe i motocyklowe znanych i cenionych marek takich jak CENTRA, BOSCH, VARTA, EXIDE, MOLL oraz mniej popularne lecz atrakcyjne cenowo jak ARCTICA, BARS, PERFECT, POWERBAT. Na wszystkie akumulatory samochodowe udzielamy 2 lub 3 letniej gwarancji.

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 akumulatorów dostępnych "od ręki" dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego klienta i czyni nas to jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów we Wrocławiu i okolicy.

W razie reklamacji oferujemy bezpłatnie akumulatory zastępcze. Ponadto posiadamy duży wybór akumulatorów motocyklowych. U nas sprawdzisz GRATIS sprawność swojego akumulatora profesjonalnym testerem a w razie potrzeby zmiany na nowy zakupisz w naszym sklepie z możliwością wymiany w zaprzyjaźnionym serwisie samochodowym znajdującym się po sąsiedzku. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient wyszedł od nas z poczuciem kompleksowego załatwienia sprawy i fachowej obsługi poprzez doradztwo w doborze jednego z najważniejszych podzespołów w naszym pojeździe jakim jest akumulator, który powinien być jak najbardziej niezawodnym elementem.

TOP