Oleje i filtry samochodowe Wrocław

Filtry do wszystkich samochodów i największy wybór olejów we Wrocławiu

W naszym asortymencie duży wybór olejów samochodowych od ekonomicznych produktów jak GM Opel, Elf, Total czy LOTOS po oleje najwyższej jakości typu Millers, Liqui Moly, Motul, Eneos, Valvoline, Xado, Repsol, PMO

Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem olejów holenderskiej marki PMO. Oleje dzięki podwyższonej zawartości baz PAO spełniają wymagania najbardziej wymagających producentów a przy tym są atrakcyjne cenowo dla użytkownika. Jako dystrybutorzy zapraszamy do współpracy sklepy i warsztaty samochodowe.

Oleje samochodowe – Wrocław – najlepsze oleje silnikowy na rynku

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, że regularna wymiana oleju silnikowego jest niezbędnym elementem mającym na celu zapewnienie sprawnego działania oraz przedłużenia funkcjonowania silnika samochodu. Szukając odpowiednich produktów zdecyduj się na renomowanych dostawców, którzy mogą zapewnić najwyższej klasy oleje dostępne aktualnie na rynku. Postaw na gwarancję bezpiecznej jazdy i eksploatacji pojazdu wykorzystując oleje marki Millers.

Oleje Millers – Wrocław. Wszystko co musisz wiedzieć o olejach silnikowych

Wymianę oleju silnikowego możesz oddać w ręce profesjonalistów lub wykonać ją samodzielnie. Niezależnie, jaką grupę klientów reprezentujesz podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów stanowiących o wysokiej klasie i jakości wykorzystywanego oleju do silnika samochodu. Renomowane oleje silnikowe Millers swój skład opierają na wszelkich zaleceniach i normach podanych przez producenta, dzięki czemu masz stuprocentową pewność, że wybrany produkt będzie kompatybilny z twoim pojazdem. Odpowiedni poziom lepkości oleju korzystnie wpływa na cały układ i dobrze zachowuje się nawet przy wysokich temperaturach nie tracąc swoich właściwości.

Olej do samochodu – Wrocław – co warto wziąć pod uwagę

Oleje samochodowe marki Millers to szeroka gama produktów, które bez problemu dopasujesz nie tylko do modelu pojazdu, ale także klimatu, w którym się najczęściej poruszasz. Odpowiednia tabela doboru oleju do konkretnego auta podpowie jaki rodzaj oleju jest najkorzystniejszy. Co więcej, komponenty olejowe zostały stworzone z najwyższej jakości składników, które doskonale zachowują się podczas jazdy. Ma to ogromny wpływ biorąc pod uwagę wzrost temperatury pochodzący z rozgrzanego silnika. Tworząc powłoki ochronne pomiędzy metalowymi częściami silnika, olej chroni je przed zużyciem. Dodatki w oleju reagują, zapewniając ochronę podczas różnych procesów mechanicznych występujących w silniku. Pozytywna ocena produktu podana przez renomowanych sprzedawców i serwisantów samochodów sprawia, że jest to olej do samochodu, który decyduje się wykorzystać większość konsumentów, cyklicznie wymieniających olej do swojego auta.

Olej silnikowy – wysoka jakość produktu motoryzacyjnego

Olej silnikowy to mieszanina olejów bazowych i dodatków – zaawansowany technologicznie olej może zawierać kilkanaście niezależnych dodatków. Dodając każdy kolejny element, redukujemy zawartość oleju bazowego, wpływając na właściwości smarne. Aby wydajność silnika była zoptymalizowana, ważne jest, by wszystkie składniki oleju miały do odegrania istotną rolę. Jest zatem oczywistym, że pomiędzy olejami istnieją realne różnice.