Lakiery samochodowe Wrocław

Jeśli posiadasz na swoim pojeździe rysy, zadrapania lub po prostu karoserię Twojego

samochodu nadgryzł ząb czasu i chciałbyś to własnoręcznie i tanio naprawić to bardzo dobrze trafiłeś.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko co niezbędne do amatorskich napraw blacharsko – lakierniczych, czyli:

Lakier samochodowy Wrocław

Każdemu kierowcy mogą przytrafić się drobne uszkodzenia karoserii, nawet jeśli jesteś doświadczonym i ostrożnym kierowcą. Wypadające spod kół kamyczki lub żwir, albo otarcia drzwiami na parkingu, mogą spowodować tylko na pozór niewielkie szkody. Każde z tego typu naruszeń powoduje rysy i odpryskiwanie lakieru, które w przyszłości mogą spowodować większe szkody. Blacha z czasem zacznie korodować, a naruszony obszar powiększać się. Lakiery samochodowe Wrocław, które prezentujemy w tej kategorii powstały z myślą o kierowcach, którzy chcą samodzielnie naprawić uszkodzoną karoserię.

 

Lakiery do samochodów Wrocław – najlepszy w Twojej okolicy

By zapobiec prawdziwej tragedii, ubytki lakieru najlepiej usuwać jest na bieżąco. Jednak oczywistą sprawą jest, że z każdym drobnym uszkodzeniem, nie będziemy jeździć do warsztatu lakierniczego. Wiąże się to ze sporym nakładem finansowym, stratą czasu i brakiem auta przez pewien czas. Z myślą o takich sytuacjach, powstał lakier do samochodów Wrocław. By wybrać najlepszą z możliwych opcji i uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

 

Lakier samochodowy w sprayu Wrocław – funkcjonalność i wygoda

Lakier samochodowy w sprayu Wrocław to produkt niezwykle funkcjonalny i wygodny w użyciu. Za jego pomocą w łatwy i szybki sposób zregenerujesz ubytki powłoki lakierniczej samochodu. Lakiery samochodowe Wrocław, które Wam oferujemy to nasze flagowe produkty. Cechują się idealnym kryciem i dopasowaniem koloru. Lakier do samochodów w sprayu posiada praktyczną pojemność. Odpowiedni odcień lakieru samochodowego dobieramy na podstawie kodu koloru. Oznaczenie umieszczane jest na tabliczce znamionowej lub wklejce, zamontowanych w różnych miejscach samochodu, w zależności od konkretnej marki i modelu. Lakiery zaprawkowe Wrocław , które oferujemy w naszym sklepie to idealne rozwiązanie na pojawiające się na karoserii, szczególnie w przedniej części odpryski od kamieni, dzięki małej pojemności oraz aplikatorowi w formie pędzelka szybko zabezpieczysz swój lakier przed pojawieniem się korozji oraz poprawisz estetykę i wygląd samochodu, 

 

Lakiery do samochodów w sprayu Wrocław – jak go używać?

Przed użyciem dokładnie potrząśnij puszkę przez kilka minut. Starannie wyczyść malowaną powierzchnię. Wykonaj próbny natrysk w niewidocznym miejscu, dzięki temu sprawdzisz, czy kolor zgadza się z kolorem karoserii. Spray należy nanosić z odległości około 25 cm, poprzecznymi warstwami. Należy zaaplikować trzy cienkie warstwy, w odległości około 7 minut. Po zakończeniu malowania zaleca się czyszczenie dyszy przez obrót pojemnika do góry dnem i naciskaniem dyszy aż do momentu, gdy będzie wychodził tylko gaz.