Folie do przyciemniania szyb

Folie do przyciemniania szyb – styl i wygoda

Folie do przyciemniania szyb samochodowych to wciąż bardzo popularny wybór. Przyciemnienie szyb (po bokach oraz z tyłu) wielu osobom może kojarzyć się z tuningiem samochodów młodzieży, jaki często przeprowadzają we własnym zakresie. Warto jednak wiedzieć, że to rozwiązanie przede wszystkim praktyczne i wcale nie jest jednoznaczne z aranżowaniem samochodu na sportowy model.

Folie przyciemniające szyby to przede wszystkim doskonała izolacja przed promieniowaniem UV. Chroni nie tylko pasażerów (przede wszystkim dzieci czy psów przewożonych na siedzeniu), ale izoluje również wnętrze pojazdu przed nadmiernym nagrzewaniem się pod wpływem słońca.

Co więcej, przyciemnione tylne szyby zapewniają również większe poczucie prywatności – w końcu nie od razu widać, co i kto znajduje się w pojeździe.

Inna, niemniej istotna kwestia to ta, że samochód z oklejonymi folią szybami prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, nabierając niepowtarzalnego charakteru. Folie pasują do każdego samochodu, bez względu na jego markę, model, wielkość, wiek czy charakter. Folie przyciemniające dodają uroku i klasy każdemu pojazdowi!

Folia do przyciemniania szyb – rodzaje do wyboru

Aby folia do przyciemniania szyb spełniała swoją funkcję jak najlepiej, trzeba dobrze przemyśleć jej wybór. Chodzi nie tylko o stopień zaciemnienia szyby, ale także o fizyczne cechy folii, jak np. stopień termokurczliwości. Ma to niemałe znaczenie szczególnie w przypadku oklejania szyb o nietypowych kształtach, wielu zakamarkach czy takich, do których dostęp jest utrudniony.

Istotnym parametrem wyboru jest również materiał, z jakiego są wykonane folie. Najczęściej wybierane są te z barwionego poliestru, a także ceramiczne. Folie mogą mieć nie tylko różne stopnie zaciemnienia, ale również grubość.

Wśród folii przyciemniających znajdziesz nie tylko różne grubości czy materiały, ale także kolory. Folia na szybie nie zawsze musi być czarna, ani w ogóle ciemna! Wybór nowoczesnych folii jest tak duży, że bez problemu znajdziesz tę, która będzie idealnie pasować do Twojego samochodu i gustu.

Folia przyciemniająca szyby w sklepie a-market

W ofercie sklepu a-market czeka na Ciebie folia przyciemniająca szyby, która spełni Twoje oczekiwania w pełni. Szeroki wybór materiałów i kolorów, a także dostępność produktów różnych producentów to gwarancja szybkich i satysfakcjonujących zakupów.

Sprawdź, jakie folie przyciemniające do szyb samochodowych znajdziesz w aktualnej ofercie naszego sklepu i ciesz się łatwym i trafnym wyborem!