Sklep Motoryzacyjny, AUTO-MARKET
zaprasza na zakupy

odwiedź sklep
na Allegro

AUTO-MARKET

Sklep motoryzacyjny Auto-Market

Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu

Auto Market został założony w 2010 roku, przy jednym z największych osiedli Wrocławia- Nowy Dwór.
Nasz sklep powstał z miłości do motoryzacji. W odpowiedzi na stale rozwijający się rynek motoryzacyjny pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy coraz częściej poszukują markowych części samochodowych do swoich pojazdów oraz ich tańszych odpowiedników. Proponujemy również akcesoria samochodowe i oddajemy do dyspozycji Klientów ich szeroki wybór, a naszą ofertę stale rozszerzamy o nowości rynkowe.
W życiu, jak i w biznesie kierujemy się tylko sprawdzonymi rozwiązaniami, które przynoszą satysfakcję z podejmowanych działań oraz największe korzyści.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas ?

Ponieważ jesteśmy niezależną i niezwiązaną żadnymi umowami firmą współpracujemy z liczną grupą dostawców części i akcesoriów samochodowych, dzięki czemu ich dostępność jest imponująca a ceny nadzwyczaj konkurencyjne. Nie bez powodu klienci bardzo często określają nasz sklep mianem „hurtownia” znajdując u nas poszukiwany i trudno dostępny na rynku produkt w najlepszych cenach !

Dzięki szerokiemu wachlarzowi najwyższej jakości oryginalnego asortymentu, który stale poszerzamy, staramy się zaspokoić rosnące potrzeby klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony wykwalifikowanego i kompetentnego personelu naszego sklepu.
W celu umożliwienia Państwu lepszego zapoznania się z oferowanym przez nas produktem, stworzyliśmy platformę sklepu internetowego Allegro uwzględniając przy tym wygodne formy płatności elektronicznej oraz realizacji złożonych zamówień. Teraz mogą Państwo zamawiać akcesoria samochodowe i części zamienne szybko, bezpiecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu.
Dla wygody naszych Klientów akceptujemy karty płatnicze.