Akumulatory samochodowe Wrocław

Największy wybór akumulatorów we Wrocławiu. Tanie akumulatory Wrocław. Sklep z akumulatorami Wrocław. Akumulatory Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory samochodowe i motocyklowe znanych i cenionych marek takich jak CENTRA, BOSCH, VARTA, EXIDE, BANNER, MOLL, YUASA oraz mniej popularne lecz atrakcyjne cenowo jak ARCTICA, HART, POWERBAT. Na wszystkie akumulatory samochodowe udzielamy 2 lub 3 letniej gwarancji.

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 akumulatorów dostępnych „od ręki” dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego klienta i czyni nas to jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów we Wrocławiu i okolicy.

W razie reklamacji oferujemy bezpłatnie akumulatory zastępcze. Ponadto posiadamy duży wybór akumulatorów motocyklowych. U nas sprawdzisz GRATIS sprawność swojego akumulatora profesjonalnym testerem a w razie potrzeby zmiany na nowy zakupisz w naszym sklepie z możliwością wymiany w zaprzyjaźnionym serwisie samochodowym znajdującym się po sąsiedzku. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient wyszedł od nas z poczuciem kompleksowego załatwienia sprawy i fachowej obsługi poprzez doradztwo w doborze jednego z najważniejszych podzespołów w naszym pojeździe jakim jest akumulator, który powinien być jak najbardziej niezawodnym elementem.

Akumulatory samochodowe (Wrocław) – solidne na a-market.pl

Akumulator jest sercem samochodu. Bateria należy do najważniejszych elementów wyposażenia pojazdu. Sprawny silnik, pełen bak paliwa, świeżo wymienione wysokiej klasy opony – to wszystko jest bezużyteczne, gdy akumulator jest rozładowany lub niesprawny. Średnio bateria w aucie wystarcza na 4 do 8 lat, ale styl jazdy i złe nawyki mogą radykalnie skrócić żywotność akumulatora. Nawet jeśli o niego dbasz w pewnym momencie i tak przyjdzie czas na poszukanie nowego. Baterie samochodowe (Wrocław) dostępne na a-market.pl to miejsce, gdzie znajdziesz akumulator do każdego rodzaju auta i motocykla. Pracownicy również służą swoimi wskazówkami i wiedzą. Pomogą ci wybrać najlepszą baterie do twojego pojazdu. Naszym celem jest kompleksowa obsługa każdego klienta. Sprzedaż akumulatorów we Wrocławiu to fachowa i profesjonalna obsługa oraz bogaty asortyment. Oferujemy akumulatory takich producentów jak: Bosh, Centra, Varta, Exide, Moll, Banner, Arctica i innych. Na swoje produkty udzielamy gwarancji. Na nową baterię warto zdecydować nieco wcześniej niż w momencie, gdy aktualna przestanie działać. Warto poświecić kilka chwil na sprawdzenie swojej baterii. Akumulatory Wrocław podpowiadają jak to zrobić.

Baterie samochodowe (Wrocław) – sprawdzaj regularnie napięcie

Napięcie, na jakim jest utrzymywana bateria, odgrywa główną rolę w określaniu ogólnej żywotności, jaką z niej uzyskasz. Akumulator, który jest cały czas w pełni naładowany, wytrzyma znacznie dłużej niż akumulator niedoładowany lub utrzymywany przy obniżonym napięciu.

Aby sprawdzić napięcie, potrzebujesz woltomierza, który można kupić tanio również u nas, odwiedzając Akumulatory (Wrocław) na a-market.pl. Po zaopatrzeniu się w miernik sprawdź napięcie baterii za pomocą woltomierza, aby określić swoje następne kroki.

Akumulatory Wrocław – jakie napięcie może mieć twój akumulator

Oto wartości, które możesz odczytać:

  • 12,6 V lub więcej – bateria jest sprawna i w pełni naładowana. Nie są wymagane żadne dalsze działania.
  • 12,5 V – Twoja bateria jest naładowana w dobrym stanie, ale zalecamy ponowne sprawdzenie jej w ciągu kilku dni, aby upewnić się, że napięcie nie spada.
  • 12,1–12,4 V – Akumulator jest częściowo rozładowany i należy go jak najszybciej naładować. Żywotność baterii będzie zmniejszać się, jeśli pozostanie w tym zakresie napięcia przez dłuższy czas.
  • 12,0 V lub mniej – Przy napięciu 12,0 V akumulator jest uważany za całkowicie rozładowany lub „ledwo żywy” i należy go jak najszybciej naładować. Żywotność baterii będzie poważnie zagrożona, jeśli pozostanie ona w tym zakresie napięcia przez dłuższy czas.

Sprawność akumulatora to nie tylko napięcie spoczynkowe, kluczowa jest moc rozruchowa, którą sprawdzimy bezpłatnie profesjonalnym testerem do akumulatorów zaliczając lub wykluczając akumulator do wymiany.

Jeżeli napięcie akumulatora nawet po naładowaniu szybko spada, będziesz potrzebował nowej baterii. Na stronie akumulatory samochodowe (Wrocław) – a-market.pl znajdziesz odpowiednią baterię w bardzo atrakcyjnej cenie.