Bagażniki samochodowe - Wrocław

Sklep z bagażnikami Wrocław. Boxy dachowe, platformy rowerowe, bagażniki na dach.

Posiadamy szeroki wybór bagażników samochodowych dla większości modeli samochodów. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie wybierając spośród produktów markowych zachodnich producentów takich jak CRUZ, MONT BLANC, ATERA.

Jesteśmy również dystrybutorem polskiego producenta firmy AGURI oferującego produkty o nieprzeciętnej jakości wykonania w przystępnych cenach i posiadamy pełną ofertę tej marki.

U nas kupisz uchwyty rowerowe, uchwyty narciarskie, boxy dachowe, płyty magnetyczne do kogutów i akcesoria takie jak: wsuwki, taśmy, etc.

Ponadto oferujemy możliwość wypożyczenia box-a dachowego AGURI WIND 43 ( czarny metallic), platformy rowerowej Active Bike (2 lub 3 rowery) oraz uchwytów Thule 591 PRORIDE.

Bagażniki samochodowe Wrocław – powiększ swoją przestrzeń!

Wielokrotnie mamy duży problem ze spakowaniem wszystkich niezbędnych walizek i toreb na wyjazdy autem. Szczególnie dotyczy to podróży z całą rodziną lub w gronie przyjaciół. Jak temu zaradzić? Z pewnością rozwiązaniem mogą okazać się bagażniki samochodowe! Wrocław, Warszawa, Gdańsk – w każdej aglomeracji znajdziemy bardzo dużo osób chętnie korzystających właśnie z tego udogodnienia. Wystarczy zainstalować taki bagażnik na dachu auta, aby móc cieszyć się dodatkowym miejscem do przechowywania w trakcie podróży.

Bagażnik dachowy Wrocław – dla miłośników zimowego szaleństwa

Z jakimi aktywnościami kojarzymy na pierwszym miejscu bagażnik dachowy? Wrocław, Poznań, Kraków – niezależnie od regionu naszego kraju, Polacy kochają jeździć na narty. Często nie chcemy wynajmować sprzętu na miejscu we francuskich, włoskich czy austriackich górach. Jednocześnie w znaczącej większości przypadków wnętrze samochodu okazuje się zbyt małe na to, aby móc bez najmniejszych problemów zapakować narty oraz deski snowboardowe do wnętrza. Właśnie dlatego uchwyty na narty oraz dodatkowa przestrzeń na dachu do przechowywania wybitnie przydaje się w momencie wyjazdu na ferie zimowe z rodziną i przyjaciółmi.

Bagażnik dachowy Aguri Wrocław – nie tylko na narty

Oczywiście narty to nie jedyny rodzaj aktywności, do którego może przydać się bagażnik dachowy Aguri. Wrocław oraz cały Dolny Śląsk należą do rajów na Ziemi dla miłośników pieszych wędrówek oraz campingów. Z pewnością na takie wyjazdy przyda się możliwość spakowania dodatkowych bagażów. Kilkaset litrów na dachu samochodu pozwoli nam w pełni cieszyć się wyjazdem, bez konieczności pozostawienia w domu wielu przydatnych akcesoriów. O czym jeszcze warto pamiętać? O zabezpieczeniach antywłamaniowych, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy okazji zakupu.

Boxy dachowe Wrocław – w różnych rozmiarach

Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy samochód cechuje się zupełnie innymi rozmiarami. Z pewnością inne dodatkowe akcesoria zamontujemy w małym hatchbacku, aniżeli w vanie czy terenowym aucie o wysokim zawieszeniu. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór, jeżeli chodzi o boxy dachowe. Wrocław i jego okolice to zakres naszych działań. Bagażniki bazowe, boxy dachowe, bagażniki narciarskie i bagażniki rowerowe na dach, czy uchwyty na kajak to tylko część z dostępnych możliwości na przewóz naszych rzeczy. Praktycznym rozwiązaniem są również platformy bagażowe do samochodów dostawczych oraz uchwyty do przewozu drabin bardzo często wykorzystywane przez firmy usługowe. Dla miłośników jazdy na dwóch kółkach polecamy również platformy rowerowe na hak które są zdecydowanie najwygodniejszym sposobem do przewozu rowerów. Posiadamy platformy na hak do przewozu 2, 3 lub 4 rowerów. Platformy rowerowe Aguri Active Bike produkowane w Polsce we Wrocławiu charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Mają funkcję odchylania, która umożliwia bezproblemowe dostanie się do bagażnika pomimo załadowanych na bagażniku rowerów.