Dywaniki samochodowe Wrocław

Oferujemy wysokiej jakości dywaniki gumowe producentów, dostarczających niejednokrotnie swoje produkty również jako oryginalne wyposażenie pojazdów na tzw. pierwszy montaż.

Ponadto w ofercie na zamówienie posiadamy bdb jakości dywaniki tekstylne oraz wykładziny bagażników.

Dywaniki do samochodu. Wrocław i okolice

Szukasz profesjonalnych, wysokojakościowych dywaników samochodowych? Chcesz zabezpieczyć przed brudem i uszkodzeniem oryginalną wykładzinę podłogową? Nie dało się trafić lepiej! W A-market.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz – wybierając spośród ogromu dywaników o różnych wymiarach, kształtach i materiałach. Nasze dywaniki do samochodu (Wrocław) zakupisz zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i bez wychodzenia z domu. Ponadto prowadzimy sprzedaż także przez serwis Allegro, z opcją przesyłki SMART.

 

Dywaniki samochodowe gumowe – dlaczego warto?

Przestrzeń na nogi w samochodach szczególnie zimą poddawana jest naprawdę wymagającym próbom; śnieg, błoto, mokre liście i inne zabrudzenia dostają się na delikatną wykładzinę nie inaczej niż za pośrednictwem naszych butów. Dlatego też w tak niesprzyjających warunkach dobrze jest postawić na dywaniki samochodowe gumowe. Ich największą zaletą jest wodoodporność, łatwość czyszczenia (w tym zdejmowania i zakładania) oraz wysoka wytrzymałość. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dywaniki gumowe aby nie narażać wykładziny czy też dywaników z weluru, które chętnie poczekają na swój letni czas. Dywaniki gumowe PETEX oraz dywaniki gumowe FROGUM to wiodący producenci dywaników samochodowych oferujący idealne dopasowanie, wysoką jakość gumy oraz rozsądną cenę. 

 

Dywaniki samochodowe welurowe – zalety

Nie tylko brzydka pogoda na zewnątrz może narażać naszą oryginalną wykładzinę samochodową na trwałe uszkodzenia. Do tego dochodzi stałe zużywanie się jej nawierzchni spowodowane, ot, ruchem stóp pasażerów. Z tego powodu producenci samochodów wyposażają swoje pojazdy w dywaniki samochodowe, które chronią delikatną wykładzinę – zarówno całkiem nową, jak i tę mającą już swoje lata. W cieplejszych porach roku możesz zainwestować w ciekawe designersko dywaniki samochodowe welurowe – niewątpliwie bardziej cieszące oko niż dywaniki gumowe, ponadto przyjemne w dotyku. Idealne dla wszystkich tych pasażerów, którzy szczególnie długie trasy lubią spędzać bez obuwia. Oczywiście – za pozwoleniem kierowcy.

 

Dywaniki samochodowe Wrocław? A-market.pl!

A czy wiesz, że w naszym sklepie znajdziesz również inne akcesoria, w tym produkty pielęgnacyjne, dzięki którym zadbasz nie tylko o wykładzinę podłogową…? W rzeczywistości niewielki procent naszej bogatej oferty stanowią dywaniki samochodowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasz sklep stacjonarny, otwarty dla Ciebie od poniedziałku do piątku (8:00 – 18:00) oraz w soboty (9:00 – 14:00). Jeśli więc za atrakcyjną cenę chcesz urozmaicić wygląd wnętrza swojego samochodu, spory wybór produktów już na Ciebie czeka!