O nas

Sklep motoryzacyjny Auto-Market

Auto Market został założony w 2010 roku w sercu klasyki motoryzacji, przy jednym z największych osiedli Wrocławia- Nowy Dwór.

Nasz sklep powstał z miłości do motoryzacji. W odpowiedzi na stale rozwijający się rynek motoryzacyjny pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy coraz częściej poszukują markowych części samochodowych do swoich pojazdów oraz ich tańszych odpowiedników. Proponujemy również akcesoria samochodowe i oddajemy do dyspozycji Klientów ich szeroki wybór, a naszą ofertę stale rozszerzamy o nowości rynkowe.

W życiu, jak i w biznesie kierujemy się tylko sprawdzonymi rozwiązaniami, które przynoszą satysfakcję z podejmowanych działań oraz największe korzyści.

Sklep motoryzacyjny Wrocław

Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu

Dzięki szerokiemu wachlarzowi najwyższej jakości oryginalnego asortymentu, który stale poszerzamy, staramy się zaspokoić rosnące potrzeby klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony wykwalifikowanego i kompetentnego personelu naszego sklepu.

W celu umożliwienia Państwu lepszego zapoznania się z oferowanym przez nas produktem, stworzyliśmy platformę sklepu internetowego Allegro uwzględniając przy tym wygodne formy płatności elektronicznej oraz realizacji złożonych zamówień. Teraz mogą Państwo zamawiać akcesoria samochodowe i części zamienne szybko, bezpiecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Dla wygody naszych Klientów akceptujemy karty płatnicze

Karty płatnicze


Internetowa Baza Firm Busieness Navigator

Zapytaj nas!

Masz pytanie? Napisz! Napisz do nas... Wyślij

Allegro

Allegro

Partnerzy

Varta
Filtron
Interpack
Bosch
Motip
Auto Serwis Wiater